Hakkımızda

Hakkımızda

SARIOĞULLARI ENTEGRE ATIK YÖNETİMİ 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren geri dönüşüm konusunda faaliyet gösteren, uzman kadroya sahip olan şirketimiz işlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanları sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

Bizi Arayın!

Kocaeli-İstanbul- Sakarya genelinde ülkemizdeki kurumsal firmalara 4 tesisimizde toplama/ayırma, geri dönüşüm ve imha/bertaraf konularında hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz için bize 0262 658 06 58 numaralı telefonumuzdan, [email protected] mail adresimizden ve web sitemizin İletişim Formu'ndan ulaşabilirsiniz.